Aziz Yıldırım Torbalı’ya geldi Özbey, bu günü unutmayacak

Aziz Yıldırım Torbalı’ya geldi  Özbey, bu günü unutmayacak

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü'nün, Türkiye genelinde başlattığı '1907 Okul 1907 Pota' etkinliği kapsamında, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, bugün Torbalı’ya geldi.

FENERBAHÇE Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Özbey İlkokulu’nda Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü basket potasının açılışını gerçekleştirdi. Torbalı Fenerbahçeliler Derneği’nin de katkılarıyla gerçekleşen açılış törenine İlçe Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, Gençlik, Spor Müdürü Hüseyin Ökmen, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Gülcü, Torbalı Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Refik Erol ve çok sayıda Fenerbahçeli taraftar katıldı.

BAYRAK DAĞITILDI

2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü'nün ilk büyük çaplı sosyal sorumluluk projesi olan, 1907 Okul 1907 Pota Projesi kapsamındaki pota açılış törenleri devam ediyor. Açılış töreninde öğrencilere Fenerbahçe ve Ay-Yıldızlı bayraklar dağıtıldı. Başkanımız Aziz Yıldırım, pota kurulan okulların öğrencileri ve öğretmenleriyle bol bol fotoğraf çektirdi. Fenerbahçe taraftarları ve velilerinin de katıldığı tören coşkulu anlara sahne oldu.

AZİZ YILDIRIM’DAN TEŞEKKÜR

Okulun bahçesinde gerçekleştirilen organizasyonda ilk olarak kürsüye gelen Torbalı Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Refik Erol, "Hepiniz hoş geldiniz. Başkanımızla gurur duyuyoruz. Fenerbahçe'nin temsilcisi olmaktan dolayı onur duyuyoruz. Derneğimiz birçok etkinliğe imza atıyor. 1907 Okul 1907 Pota Projesi kapsamında Özbey’e saha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizden desteğini esirgemeyen Başkanımıza,  ve destek olan herkese sonsuz teşekkürler" ifadelerini kullandı. Sahayı çok beğendiğini belirten Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Sahayı çok beğendim. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Bugün burada olmaktan çok mutluyum. Çocuklarımızın sporla ilgilenmesi, bizim için çok önemli. Biz de Fenerbahçe kulübü olarak bunun için her türlü çalışmayı yapmaya hazırız” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.