Serttaş’tan hayranlarına müjde

Serttaş’tan hayranlarına müjde

Müthiş şarkılar geliyor

Türk müziğinin renkli isimlerinden olan Bülent Serttaş yeni çalışmalarıyla ilgili ilk kez Torbalı’da konuştu.  Bir açılış için Torbalı’ya gelen Serttaş, ilk kez Torbalı’ya konser amaçlı geldiğini ifade etti. Başarılı sanatçı, Torbalıların ilgisi karşısında mutlu olduğunu belirtirken, takipçilerine yeni şarkı müjdesi verdi. Aşk Bodrumda yaşanıyor, Adamın dibi, Ablalar gibi hit parçalara imza atarak özellikle yaz sezonunda plaj ve clublerde aranan isim olan Serttaş, yeni bir hit parça için stüdyoya gireceğini söyledi. Güzel bir alt yapı çalışması ile yine yaza bomba gibi bir parça ile gireceğini ifade eden sevilen müzisyen, bu yaz da bir numaralı isim olacak.

SÜRPRİZ DÜET GELİYOR

Ekim ayında da büyük bir sürprize imza atacağını ifade eden Serttaş, bu projesini sır gibi saklıyor. Bir bayan star ile çok harika bir düete imza atacaklarını belirten Bülent Serttaş, “Programların yoğunluğu nedeniyle stüdyoya giremiyorum. En kısa sürede yeni bir tekli çalışma ile geri dönüş yapacağım. Ekim ayında da çok bomba bir starla bomba bir düet yapacağız. Şuan için ismi vermek istemiyorum. Ama beklendiğine değecek bu kadarını söyleyebilirim” dedi.

ALBÜM YAPMAYI BIRAKTI

Öte yandan artık albüm yapmayacağını da ifade eden Bülent Serttaş, “Maalesef artık albümler satmıyor. Eskiden bir kaset yapardım 800 bin satardı şimdi 3 bin adet satılmıyor. Onlar da hep hediye olarak veriliyor zaten. Artık radyolar, internetler aracılığıyla müzik yayılıyor. O yüzden albüm yapmayı bıraktım.” dedi. Tanınmayan isimlerden daha güzel eserlerin çıktığını ifade eden Serttaş, “Piyasada artık eskisi gibi eserler çıkmıyor. Eski duygular ölmüş. Bilinmeyen isimler daha güzel besteler yapıyor. Şuan keşfedilmeyi ve okunmayı bekleyen çok eser var. Bir bir okuyup gün yüzüne çıkarmak istiyorum” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.