İNTİHARIN ARKA PERDESİ: YASAK AŞK!

İNTİHARIN ARKA PERDESİ: YASAK AŞK!

23 yaşındaki Hilmi Kara, geçtiğimiz haftalarda kendini ağaca asarak hayatına son vermişti. Ölümden sonra eşi tarafından ‘Yasak Aşk’ iddiası ortalığı karıştırdı.

17 Nisan tarihinde Yazıbaşı ile Bozköy arasında bulunan ormanlık alanda kendini ağaca asarak yaşamına son veren 23 yaşındaki Hilmi Kara’nın ölüm nedeninin ‘Yasak Aşk’ olduğu iddia edildi. Kara, kendi sosyal medya hesabından kendini öldüreceğini duyurmuş daha sonra ormanlık alana arabasıyla giderek kendini ağaca asarak yaşamına bu şekilde son vermişti. Olayın ardından Hilmi Kara’nın 20 yaşındaki eşi Gizem Kara, sessizliğini bozarak çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“SES KAYITLARI ELİMDE”

Kendi eşinin telefonunda başka bir kadınla konuştuğunu anlatan Gizem Kara, “Eşim kendini öldürecek biri değildi. Nasıl oldu da kendini intihar etti aklım almıyor. Ölüm haberini aldığım ilk gün yıkıldım. Daha sonra cep telefonundan başka biriyle aşk yaşadığını öğrendim. Bunu öğrenmem bana ikinci bir darbe oldu. Eşimle hiçbir sorunum yoktu. Ne kavgamız nede huzursuzluğumuz vardı. Fakat 3. şahıs arasında bir sorunları olduğunu öğrendim. Cep telefon konuşmalarının ses kayıtları elimde duruyor. Bu şahsın bulunup yargılanmasını istiyorum” şeklinde konuştu. Amede ALPAGUT

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.