Ak Parti vefa iftarı verecek

Ak Parti vefa iftarı verecek

AK Parti’nin 30 günlük ramazan ayı programı belirlendi. En ince ayrıntısına kadar düşünülen ilçe teşkilatının ramazan ayı programı, İzmir’e de örnek oldu.

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı seçim programını belirledi. Gümüldür’de kampa girdikten sonra yol haritasını belirleyen ilçe teşkilatının ramazan ayı programı, İzmir’e de örnek oldu. Hazırlanan program kapsamında parti, her akşam bir mahallede iftar yapacak. İftardan önce de sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, şehit aileleri ve esnafı ziyaret edeceklerini belirten AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ali Yadık, her gün teşkilat olarak sahur yapıp, programlarını belirleyeceklerini söyledi.

2 BİN KİŞİLİK VEFA YEMEĞİ

30 günlük ramazan ayı boyunca çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacak olan AK Parti İlçe Teşkilatı, 2000 kişilik de vefa iftarı verecek. Parti bünyesinde bugüne kadar hizmet vermiş, partiye gönül vermiş tam 2 bin kişiyle yemek yiyecek olan ilçe yönetimi, her akşam bir köye de çıkarma yapacak. Partilerinin ve cumhurbaşkanı adayları olan Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajlarını bir bir tüm ilçe sakinlerine ileteceklerini kaydeden Yadık, “Ramazan ayı dolayısıyla sıkı bir program hazırladık. Her gün Torbalı Caddesi’nde bulunan seçim koordine merkezimizde sahurumuzu yapıp, rotamızı çizeceğiz. Öğleden itibaren esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştireceğiz. Her akşam bir mahallede iftarımızı açıp, yakın bir köye gidip çay içeceğiz. Bu süreçte çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.