Efsane futbolcu, Ayrancılar’ı sırtlayacak

Efsane futbolcu, Ayrancılar’ı sırtlayacak

Göztepe’nin efsane futbolcularından biri olan ve futbolu bıraktıktan sonra antrenörlüğe başlayan Burak Atasoy, bir kez daha Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü’nün hocalığını üstlendi. Atasoy’la beraber Ayrancılar’ın futbol heyecanı daha da arttı

3 yılda önemli işler başaran Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü Burak Atasoy’la anlaştı. Geçtiğimiz dönemlerde de birlikte çalışan taraflar önemli başarılara imza atmıştı. Takımın 2.Amatör Lig’den 1.Amatör Lig’e çıkmasında önemli katkıları bulunan eski futbolcu, Ahmet Hamdi Gülbahar’la birlikte kulübün teknik yükünü çekecek. Konuyla açıklamalarda bulunan Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Kasım Ertürk, “ Efsane Profesyonel Futbolcu Burak Atasoy ile anlaşma sağladık. Kariyerinde bir çok başarı bulunan profesyonel kariyeri olan Burak Atasoy ile yeni sezon için anlaşma sağlandı. Futbol takımımızın mevcut antrenörü olan Ahmet Hamdi Gülbahar ile beraber güçlerini birleştirdiler. İki iyi arkadaş olan antrenörlerimiz kuvvetli dostluklarını sahaya yansıtarak rakibe sahayı dar edecekler” ifadelerinde bulundu.

HEM TAKTİKÇİ HEM GOLCÜ !
Ayrancılarspor Kulüp Başkanı Kasım Ertürk sözlerini şöyle sürdürdü. “2016-2017 sezonunda bir dönem beraber çalışma sürdüren antrenörlerimiz sahanın her bölgesinde rakibe sahayı dar ettiler. Çıktığımız her karşılaşmada 4-6 gol ortalamasıyla dikkatleri üstlerine çekmişti . Antrenörlerimiz yeniden birlikte çalışmalara başladı. İhtiyaç görülen mevkilere gerekli takviyeler için çalışmalar yıldırım hızında devam ediyor. Yönetimden tam yetki alan antrenörlerimiz transferde bomba eskisi yaratacak çalışma sürdürüyorlar”

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.