TAPU KADASTRO 171’İNCİ YAŞINI KUTLADI

TAPU KADASTRO 171’İNCİ YAŞINI KUTLADI

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nün 171’inci yıl dönümü Torbalı’da büyük bir coşkuyla kutlandı. Atatürk Anıtı’na çelenk bırakan kurum çalışanları daha sonra bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Kutlama yapıldı

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nün kuruluşunun 171. Yılı tüm yurtta olduğu gibi Torbalı’da gerçekleştirilen etkinliklerle kutlandı. Kutlamalar ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenin ardından Kurum Müdürü Mehmet Akif Güçlükol anıta çelenk bıraktı. Törenin ardından kurum yetkilileri Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu’yu makamında ziyaret etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Otcu, kurum yetkililerinin gününü kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

171 YILDIR AYNI ŞEVKLE

171 yıldır kurumlarının vatandaşlara başarıyla hizmet ettiğini belirten Torbalı Tapu ve Kadastro Müdürü Mehmet Akif Güçlükol, “Geçmişten günümüze vatandaşlarımıza hizmet anlamında çabamız devam ediyor. 171 yıllık güçlü bir teşkilat olarak ilk günkü özveri ile vatandaşlarımıza hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Bu kapsamda Kaymakamımızı ziyaret ettik bizleri çok güzel ağırlayıp başarılar diledi. İlçemiz nüfus olarak çoğaldıkça işlerin yoğunluğu da artıyor ancak ekip arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızı mağdur etmeden hizmet sunuyoruz. Bundan sonra da aynı sorumluluk ve bilinçle çalışmalarımızı yürütüp kurumumuzu daha ileriye taşıyacağız.’’ ifadelerini kullandı. Hamza BODUR

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.