Atilla Kaya, Torbalı’nın gönlünde

Atilla Kaya, Torbalı’nın gönlünde

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, yeniden adaylığını koyarak, “İzmir’e hizmet etmeye devam” dedi. Kaya, merkez de dahil olmak üzere İzmir’deki birçok ilçenin sorunlarını çözüme kavuşturarak bütün kesimlerin sempatisini kazandı

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, bir dönem boyunca gerçekleştirdiği görevine yeniden adaylığını koyarak, “Hizmete devam” mesajı verdi. İzmir’in merkez ilçelerinin yanı sıra başta Torbalı’da olmak üzere birçok sorunu çözüme kavuşturan Atilla Kaya, ek olarak getirdiği hizmetlerle de bütün kesimlerin beğenisini kazandı. Milletvekilliği görevine kamuoyunun tercihiyle getirilen Kaya, ilk günden bu yana İzmir’e hizmet ve yatırım gelmesi için aktif şekilde çalışmasıyla kanayan yaraları tek tek sarıyor.

“BİRİNCİ TURDA BU İŞ BİTECEK”

24 Haziran seçimleri ile ilgili açıklama yapan Atilla Kaya, “Ben bu işin ilk turda biteceğini düşünüyorum. ‘Cumhur İttifakı’nın İzmir’de de birinci olması açısından arkadaşlarımız çalışmalar ortaya koyacak. Ben ‘Cumhur İttifakı’nın İzmir’de birinci olacağını düşünüyorum. Aynı şekilde milletvekili seçimlerinde de bu ittifakın birinci çıkacağı kanaatindeyim. Çalışmalarımızı bu yönde inşa edeceğiz. Ayrıca İzmir’in iradesinin çantada keklik görünmesinin vatandaşlarımız tarafından tepkiyle karşılanacağını düşünüyorum. İzmir artık bu zihniyetten kurtulacak” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.