Albaş, “Kırgınlığım yok, çalışmaya devam”

Albaş, “Kırgınlığım yok, çalışmaya devam”

Torbalı siyasetinin duayen ismi Nurettin Albaş milletvekili adayı olamamasıyla ilgili en ufak bir kırgınlık yaşamadığını ifade etti. Atilla Kaya’yla ilgili ise sonuna kadar hak ediyor yorumunda bulundu

Torbalı siyasetinin önde gelen isimlerinden Nurettin Albaş AK Parti’den milletvekili aday adayı olmuş fakat aday gösterilmemişti. Konuyla ilgili gazetemize değerlendirmelerde bulunan ve aday adaylığı sürecini değerlendiren Albaş, önemli açıklamalarda bulundu. Ekip başarısının bireysel başarının önünde olduğunu kaydeden duayen siyasetçi Nurettin Albaş, “Belediye meclisinde, il yönetiminde ve Selçuk İlçe Koordinatöründe görev yaptıktan sonra yerelde yaptığımız çalışmayı genele taşıma adına vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm getirmek, ülkeme daha iyi hizmetlerde bulunmak için milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundum. Nasip olmadı. Aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

“GÖNÜLDEN BAĞLIYIM”

Listelerin açıklanmasının ardından aday olmamasıyla ilgili en ufak bir kırgınlık hissetmediğini kaydeden Nurettin Albaş, “Mesele benim şahsi meselem değildir. Mesele memleket meselesidir. Önemli olan partimizin iktidar olmasıdır. Partimizin başarısı kişilerin başarısının üzerindedir. Amacımız reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesidir. 24 Haziran seçimleri için partimin çatısı altında canla başla çalışmalara devam edeceğimi herkesin bilmesini istiyorum. Ben bu davaya gönülden bağlı bir neferim. 24 Haziran’a kadar durmadan çalışmaya devam. Aday adaylığım sürecinde destek olan tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

KAYA HAKETTİ

Mevcut mecliste vekillik yapan ve 24 Haziran seçimlerinde İzmir 1. Bölge 2. sıradan aday gösterilen Atilla Kaya’yla ilgili düşüncelerini de aktaran Nurettin Albaş, “Torbalı’da AK Parti siyasetinin bugüne gelmesinde çok önemli emeği vardır. Kendisinin belediye başkan adayı olduğu dönemlerde 2 dönem meclis üyesi olarak yanında yer aldım. Ne kadar çalışkan olduğunu o zaman gözlemlemiştim. Atilla kardeşimize vekillik çok yakıştı. Kendisi geldiği bu yerleri sonuna kadar hak etti. Partili partisiz herkesin taktirini kazanmayı başardı. Atilla Kaya’nın varlığı bize güç katıyor. Bu yolda kendisiyle omuz omuza mücadele ettiğim için birlikte yürüdüğüm için gururluyum. Ülkemiz için, partimiz için ve bu kutlu dava için çalışmalarımı sürdüreceğim. 24 Haziran seçimleri ve iktidarımız bir kez daha ülkemize hayırlı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.