İzmir programında Torbalı yok

İzmir programında Torbalı yok

CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnce Pazar günü geleceği İzmir programına Torbalı’yı almadı. İnce Ödemiş ve Kemalpaşa’da miting yapacak

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 27 Mayıs Pazar günü İzmir’de olacak. Sabah saat 11.00’de İzmir’e gelecek olan İnce’nin İzmir programı oldukça yoğun. İlçelerde miting yapacak olan İnce, Çiğli’de düzenlen iftara katıldıktan sonra İzmir’den ayrılacak. 24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçim için, yurt çapında mitinglerini sürdüren CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 27 Mayıs Pazar günü İzmir’e gelecek.

MİTİNG PROGRAMI

İnce, saat 11.00’de Adnan Menderes Havaalanı’nda partililer tarafından karşılanacak. Saat 13.00’te Ödemiş’e geçecek olan İnce, burada yapacağı mitingle halka seslenecek. Muharrem İnce’nin İzmir’deki ikinci durağı ise Kemalpaşa olacak. Saat 15.00’te Kemalpaşa’ya gidecek olan İnce, burada da miting düzenleyecek. Ardından Bergama’ya gidecek olan İnce, daha sonra da Aliağa’ya geçecek. Saat 18.30’da Aliağa’da halka hitap ettikten sonra Çiğli Ahmet Taner Kışlalı Parkı’nın açılışını yapacak, aynı ilçede iftara katıldıktan sonra İzmir’den ayrılacak. 

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.