AK Parti, vefa iftarında buluşacak

AK Parti, vefa iftarında buluşacak

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı Cuma günü belediye yanındaki açık otoparkta geniş katılımlı vefa iftarında bir araya gelecek. Bugüne kadar partiye hizmet etmiş birçok insanın katılacağı iftar programı nedeniyle bir basın açıklaması yapan AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ali Yadık, bu güne kadar AK Parti’ye hizmet etmiş, gönül vermiş tüm vatandaşları davet etti

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı Ramazan ayı boyunca her mahallede düzenlediği iftarlara bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Cuma günü belediye yanındaki açık otopark alanında gerçekleşecek olan vefa iftarında bugüne kadar partiye hizmet etmiş, gönül vermiş binlerce kişinin katılması bekleniyor. AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın da katılacağı iftar programına İl Başkanı Aydın Şengül’ün de katılması bekleniyor. Birlik ve beraberliğin ön planda olacağı iftar programı, 24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti içinde kenetlenmeyi de artıracak. Yaptığı basın açıklaması ile tüm partilileri iftara davet ettiğini belirten AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ali Yadık, “İl Başkanımız Aydın Şengül, bölge milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya, İlçe Başkanımız Hasan Akbıyık, Belediye Başkanımız Adnan Yaşar Görmez, SKM başkanımız Özgür Erman Çağlar ve tüm parti teşkilatımızın katılımı ile gerçekleşecek olan geniş katılımlı vefa iftarımıza tüm gönüldaşlarımızı davet ediyoruz. Bugüne kadar partimize hizmet etmiş, gönül vermiş, bu büyük ailenin bir parçası olmuş herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.

22 BİN ÜYEMİZ VAR

HİÇ kimseyi unutmamak için büyük çaba sarf ettiklerini belirten AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ali Yadık, AK Parti’nin Torbalı’daki 22 bin üyesine ulaşmak için her yolu deneyeceklerini belirtti. AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından organize edilen iftara tüm yol arkadaşlarımızı bekliyoruz diyen Yadık, “Birlik ve beraberliğimizin kilometre taşı olacak bu vefa iftarı ile beraber, kuruluştan bugüne kadar partimiz içerisinde çeşitli görevlerde bulunmuş, emek harcamış, bizim için her biri ayrı bir değere sahip tüm arkadaşlarımızla bir araya gelip, 24 Haziran öncesi kenetleneceğiz. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu önemli süreçte kişisel kırgınlıklarımızı bir araya bırakıp, ülkemiz için, milletimiz için, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti paydasında bir araya geleceğiz” dedi. Yadık, yaptığı basın açıklamasının da bir davet niteliğinde olduğunu belirtti. AK Parti ilçe başkan yardımcısı Ali Yadık benzer bir iftar programının da 7 Haziran’da Atatürk Mahallesi’nde olacağını belirterek ilçe halkını şimdiden o iftara da davet ettiklerini söyledi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.