ATATÜRK MAHALLESİ’NE PTT HİZMETİ

ATATÜRK MAHALLESİ’NE PTT HİZMETİ

Torbalı’da 2’si merkez olmak üzere 9 şube ve 2 acente ile hizmet veren PTT Müdürlüğü, bir de mobil araç ile hizmet verecek. Her Salı günü Atatürk Mahallesi muhtarlık binası yanında hizmet verecek olan mobil şube bölge sakinlerine büyük kolaylık sağladı.

PTT aracı her Salı mahallede olacak

Torbalı ve Ayrancılar’da 2 merkez şubesinin yanı sıra büyük mahallelerde 7 adet şubesi ve 2 de acentesi olan PTT, hizmet ağını genişletmek için şimdi bir de mobil araç tahsis etti. Atatürk Mahallesi’nde Salı günleri hizmet verecek olan araç günde ortalama 400 kişiye hizmet veriyor. Torbalı’yı ziyaret ederek mobil aracı yerinde denetleyen İzmir PTT Başmüdürü Şerif Kaçmaz, kısa süre içerisinde Atatürk Mahallesi’ne de bir şube kazandıracaklarını belirtti. Torbalı’nın hızla büyüyen bir ilçe olduğuna dikkat çeken Kaçmaz, “Torbalı nüfus ve ekonomik bakımdan son yıllarda hızlı bir büyüme kaydetti. Biz de PTT olarak bu büyümeye ayak uydurmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Ayrancılar’ı merkez şube yaptık, şu an Torbalı’da 2 merkez, 7 şube, 2 de acente ile hizmet veriyoruz” dedi.

KISA SÜRE SONRA ŞUBE AÇILACAK

Torbalı’nın Çamlıca köyünde dünyaya gelen ve ailesi Çaybaşı’da yaşayan İzmir PTT Başmüdürü Şerif Kaçmaz, “PTT hizmetlerini vatandaşımızın ayağına getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Belediye meydanına bir adet ATM kurduk, mobil aracımız her Salı günü Atatürk Mahallesi’nde hizmet verecek. Kısa süre içerisinde Atatürk Mahallemize bir adet PTT şubesi açacağız. Vatandaşlarımız bize bu isteklerini ilettiler biz de yerine getirmek için çalışma başlattık. İnşallah yerine getireceğiz” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.