HER YERDE ‘İYİ’LER VAR

HER YERDE ‘İYİ’LER VAR

İYİ Parti Torbalı İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarına hız verdi. Ahmetli’de erkekler kahvede vatandaşlarla bir araya gelirken, kadınlar da evlerin kapısını çalıp destek istedi.

İlçede 24 Haziran seçimleri için partiler çalışmalarını iyiden iyiye hızlandırdı. Seçim çalışmalarının Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle çalışmalarına akşamları devam etmek zorunda kalan partiler sık sık mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor. İlçede en kapsamlı çalışma yapan partilerin başında da İYİ Parti geliyor. Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı, İYİ Parti’yi de mecliste söz sahibi yapmak isteyen İYİ Parti Torbalı İlçe Teşkilatı önceki akşam da Ahmetli’deydi. Ahmetli’de erkekler kahvede vatandaşlarla bir araya gelirken, kadınlar da evlerin kapısını çalıp destek istedi.

İYİ PARTİ HER YERDE

Kısa süre önce kurulmasına rağmen, büyük bir özveri ile kitlelere ulaşan İYİ Parti’de çalışmalar durmak bilmiyor. 24 Haziran seçimlerinde kilit rol üstlenmesi beklenen partinin Torbalı temsilcileri, gecesini gündüzüne katıyor. Her vatandaşa ulaşmak adına büyük çaba sarf eden partililer, dün de Ahmetli’deydi. Yaklaşık 2 bin kişinin yaşadığı mahallede erkekler kahvede çalışma gerçekleştirirken, kadınlar da çat kapı ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.