CHP KÖYLERE ÇIKARMA YAPTI

CHP KÖYLERE ÇIKARMA YAPTI

24 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan seçimler için sokak sokak dolaşan CHP İzmir Milletvekili Musa Çam ve CHP Torbalı İlçe Başkanı İsmail Uygur köylere çıkarma yaptı. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Çam ve Uygur, Muharrem İnce için oy istedi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin(CHP) bölgede en çok tanınan İzmir milletvekillerinden olan Musa Çam durmak bilmiyor. Torbalılıların yakından tanıdığı çalışkan vekil, her fırsatta soluğu ilçede alıyor. Bitmeyen enerjisi ile her türlü çalışmada yer alan Çam, 24 Haziran seçim çalışmalarına ara vermeden tüm hızıyla devam ediyor. İzmir’in birçok ilçesini dolaşarak çalışmalarını sürdüren Çam, bugün Torbalı’daki köylere deyim yerindeyse çıkarma yaptı. CHP Torbalı İlçe Başkanı İsmail Uygur ile birlikte dolaşan Çam, sandık başında kullanılacak oy pusulasını anlattı. Seçimin sonucunun herkesi derinden etkileyeceğini belirten Çam, vatandaştan destek beklediklerini söyledi.

TARAFSIZ CUMHURBAŞKANI

Taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, CHP Torbalı İlçe Başkanı İsmail Uygur ile birlikte mahalle mahalle dolaşarak 24 Haziran seçimlerinde CHP’nin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce için oy istedi. Herkesin Cumhurbaşkanı ifadeleriyle kahvehanelerdeki vatandaşlarla sohbet eden Çam, “Herkes özgürce oyunu kullanacak. İnanıyoruz ki doğru seçim yapılacak. Bizlerin gönlünden geçen Muharrem İnce’dir Çünkü Muharrem İnce herkesin Cumhurbaşkanı olacak” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.