‘DAVA ADAMI’

‘DAVA ADAMI’

Torbalı’nın meclisteki sesi olan Atilla Kaya, 24 Haziran seçimleri için de gece gündüz demeden çalışıyor. İlk günkü aşkla her gün sokak sokak dolaşarak oy isteyen Kaya, bir vekilden çok ‘Dava Adamı’ olarak nitelendiriliyor.

24 Haziran seçimlerinde İzmir 1.bölge 2.sıra adayı olan AK Parti Milletvekili Atilla Kaya’nın çalışma azmi parmak ısırtıyor. Milletvekili seçilmesine kesin gözle bakılmasına rağmen dur durak bilmeden çalışan Kaya, her gün farklı yerlere giderek vatandaşlarla bir araya geliyor. Sabahın erken saatlerinde seçim çalışması için yollara düşen Kaya, gece geç saatlere kadar mesai harcıyor. Bugüne kadar üstlendiği tüm görevleri fazlasıyla yerine getiren Kaya’nın bu başarısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından da takdirle karşılanıyor. Yaptığı çalışmalarla tüm ezberleri bozan ve AK Parti’nin İzmir’de demirbaş isimlerinden olan Kaya’nın bu başarısının sırrı ise, davasına olan bağlılığı. Ankara ve İzmir arasında köprü görevini üstlenen Kaya’nı bu başarısı seçimler için İzmirli AK Partilerinin en büyük motivasyon kaynağı oluyor.

HİZMETLERİ SAYMAKLA BİTMİYOR

2,5 yıldır Mecliste Torbalı’nın sesi olan Atilla Kaya 24 Haziran seçimleri için de yorulmak nedir bilmiyor. AK Parti’nin İzmir’de düzenlemiş olduğu tüm organizasyonların mimarı olan Kaya, 2,5 yıla birçok hizmet sığdırdı. İzmir sorunları ile yakından ilgilen Kaya Torbalı için de yoğun mesai harcıyor. Torbalı Devlet Hastanesi’nin yapımında büyük bir emeği olan Kaya, İZBAN Torbalı’ya gelmesinde etkisini göstermişti. Hizmetleri saymakla bitmeyen Kaya’nın yeniden vekil seçilmesi halinde çok daha büyük projelere imza atması bekleniyor. İzmir Ticaret Odası’nın seçimlerini organize eden Kaya takdir toplamıştı. İzmirlilerin sorunlarını meclise de taşıyan Kaya, halkın sesi oldu. Spora olan tutkusuyla bilinen Kaya Torbalıspor ve Göztepe için büyük uğraşlar verdi. Her fırsatta Torbalıspor maçlarına gelerek destek olan Kaya, TORKOS taraftarının sevgilisi haline geldi. Göztepe’nin Süper Lig’e çıkmasında ve bugünkü başarısında büyük pay sahibi olan Kaya, Göztepe alt yapı tesislerinin Torbalı’da açılmasının mimarı oldu.

BİR VEKİLDEN FAZLASI

Milletvekili seçilmiş olmasına rağmen sırtını millete dönmeyen Atilla Kaya, katıldığı her programda büyük bir sevgi seli ile karşılandı. Her gittiği yerde ‘Dava Adamı’ olarak nitelendirilen Kaya, toplumun her kesiminin güven ve sevgisini kazanmayı başardı. Haftanın her günü hizmet için ayıran Kaya, aralıksız düzenlediği halk günleri ile vatandaşın derdine derman olmaya koştu. Her Cumartesi Torbalı ve Pazar günü Göztepe’de bulunan ofisinde yüzlerce vatandaşı ağırlayan Kaya, halktan biri olduğunu asla unutmadı. Ailesine ayırması gereken vakitlerden feragat ederek davası için gece gündüz demeden çalışan Kaya, bir vekilden çok dava adamı olduğunu kanıtladı.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.