İmzalar atıldı

İmzalar atıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılında eğitim hayatına başlayacak olan okul için ilk imzalar atıldı. Doğa Okulları Gelişim Bölge Müdürü Erinç Demirci, Karınca Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri arasında atılan imzalar ile Torbalı Doğa Kolejinin temeli atılmış oldu.

Doğa Koleji Torbalı’da

2011 yılında özel eğitim hayatına başlayan Karınca Eğitim Kurumları,2015 yılında Karınca Anaokulunu açarak Torbalıya özel eğitimde yeni bir anlayış getirdi. Eğitimde aldığı sorumluluğun farkında olan Karınca Eğitim Kurumları velilerin ve öğrencilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak başarı çizgisini her geçen yıl artırdı. Karınca Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kurt, “Öğrencilerimizin en iyi, en modern eğitimi almasını amaçlayan, Torbalımıza özel eğitim sektöründe yeni bir anlayış getiren Karınca Eğitim Kurumları eğitimde çığır açacak oluşumu başlatmıştır. Karınca Eğitim Kurumları, Türkiye genelinde 110 kampüsü ve 82 bin öğrencisi bulunan, ülkesine ve değerlerine bağlı, sorgulayan, donanımlı, özgüveni yüksek, ufku geniş, yaratıcı düşünen bireyler yetiştirmeyi amaç edinen “Doğa Okulları” ile adını birleştirmiştir. Önümüzdeki günlerde Metropolis Oteli yakınında inşaatı başlayacak olan okulumuz modern mimari anlayışıyla da çocuklarımızın eğitimine en üst düzeyde katkıda bulunacaktır. Torbalımıza yapacağımız modern kampus içerisinde bir kampüste bulunması gereken bütün alanlar bulunacak ve çocuklarımız en üst düzeyde bu alanlardan yararlanacaktır” şeklinde konuştu.

“TORBALIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Karınca Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kurt imzaların atılmasının ardından yaptığı açıklamada sözlerini şöyle sürdürdü. “Modern eğitim tekniklerini kullanarak, ufku geniş, özgüveni sağlam ve yaratıcı, çözüm odaklı düşünen bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Doğa Kolejini çocuklarımızla buluşturacağız. Dünyaya uyum için İngilizce eğitimi, teknolojik eğitim, sosyal aktiviteler şart. Karınca Eğitim Kurumları olarak her zaman olduğu gibi bugün de ilkemiz ve önceliğimiz eğitimdir. Gerekli bilgi ve beceriyi almış olan öğrencilerimizin dünyaya uyumunu en iyi şekilde sağlayacağız. İlimde, fende, sanatta, sporda çocuklarımıza örnek bir eğitim vereceğiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi, okul sayesinde, okulun vereceği ilim ve fen sayesindedir ki Türk milleti, Türk sanatı, Türk iktisadiyatı, Türk şiir ve edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir. Bizler de Türkiye’nin en büyük okullar zinciri olan Doğa Kolejini Torbalı’mıza getirmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Torbalı’ya kadar uzanan eğitimdeki yeni anlayış hayırlı uğurlu olsun”

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.