İpekli Ayrancılar’da

İpekli Ayrancılar’da

Ayrancılar Mahallesi’ne kalabalık bir grupla çıkarma yapan Milletvekili Adayı Sefer İpekli büyük ilgiyle karşılaştı. İpekli, vatandaşın sorunlarını dinleyip destek istedi

CHP İzmir 1. Bölge 8. Sıra Milletvekili adayı Sefer İpekli seçim çalışmalarını hızlandırdı. Bu SEFER tamam sloganıyla yola çıkan İpekli Ayrancılar Mahallesi’ne çıkarma yaptı. Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partiye gönül veren çok sayıda partiliyle Ayrancılar’a giden Sefer İpekli vatandaşların büyük ilgisiyle karşıladı. Aday olduktan sonra sosyal medyayı da oldukça aktif kullanmaya başlayan Sefer İpekli, vatandaşın sorunlarını dinleyip notlar aldı.

KADIN KOLLARI KÖYLERDE

24 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan seçim için CHP Torbalı İlçe Örgütü de çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. İlçe Örgütü’nün yanı sıra gençlik ve kadın kollarının da bir dizi çalışma yürüttüğü partide herkes üzerine düşeni fazlasıyla yerine getiriyor. Genel seçimlerde partilerinin iktidar olması, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Muharrem İnce’nin seçimi kazanması için var güçleriyle çalışan CHP’liler her yerde partilerinin ve İnce’nin vaatlerini anlatıyor. CHP Kadın Kolları Başkanı Fetiye Şengüzel ve ekibi, Torbalı’nın köylerini bir bir gezerek seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dağ köylerindeki gezilerini tamamladıktan sonra Subaşı taraflarında çalışma gerçekleştiren CHP’li kadınlar Göllüce ve Bülbüldere’deydi. Geçtiğimiz günlerde fasulye hasadı yapan kadınlarla hasat yapan CHP’li kadınlar önceki gün de pamuk çapaladı.

AYDINLIK TÜRKİYE VURGUSU

Daha demokratik bir ülke, barış, huzur ve adaletin kalıcı bir şekilde sağlanması için CHP ve İnce’nin biçilmiş bir kaftan olduğunu ifade eden CHP Torbalı Kadın Kolları Başkanı Fetiye Şengüzel ve ekibi için de mekan fark etmiyor. Her kapıyı çalan ve vatandaşlar ile bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Şengüzel, “Gittiğimiz, gezdiğimiz yerlerde büyük ilgiyle karşılaşıyoruz. Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce ve vekil adaylarımıza büyük bir desteğin olacağına inanıyoruz. Aydınlık bir Türkiye için köy köy gezmeye devam edeceğiz. Köy çalışmaları büyük oranda sona erdi” şeklinde konuştu.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.