SEKTÖRÜN LİDERİNDEN İFTAR YEMEĞİ

SEKTÖRÜN LİDERİNDEN İFTAR YEMEĞİ

Lider Pen tarafından organize edilen iftar yemeği Metropolis Otel’de gerçekleşti. İftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu.

Ramazan ayı tüm bereketi ve güzelliğiyle devam ederken düzenlenen Ramazana özgü organizasyonlarla toplum birlikteliği sağlanmış oluyor. Bu kapsamda da Lider Pen önceki akşam Metropolis Otel’de iftar yemeği düzenledi. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 1.Bölge 8.sıradan Milletvekili Adayı olan Sefer İpekli ve Özçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik’in de bulunduğu iftar yemeğine çok sayıda kurum çalışanı katıldı. Ahmetli Köyü Güzelleştirme Yörük Türkmen Efeleri Derneği üyelerinin halk oyunu  sergilediği iftar yemeğinde keyifli anlar yaşandı.

İPEKLİ OY İSTEDİ

CHP İzmir Milletvekili Adayı Sefer İpekli düzenlenen iftar yemeğinde konuşma yaptı. İpekli, “Davetlerinden ötürü Lider Pen’in yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Böyle güzel akşamda sizlerle bir arada olmak benim için gurur verici. Hepimizi ilgilendiren bir diğer konu da seçim. Yıllardır partimde yaptığım hizmetlerden sonra şimdi de doğrudan halkıma hizmet için vekil adayı oldum. Ben Torbalılıyım ve vatandaşlarımın sorunlarını çok iyi biliyorum. O yüzden Torbalı’nın sorunlarının çözümü için en iyi aday benim. Parti ayrımı gözetmeden tüm ilçe sakinlerimizden oy bekliyorum.” dedi. Hamza BODUR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.