SKM Başkanı Çağlar’dan iftara davet

SKM Başkanı Çağlar’dan iftara davet

Hazırlıkları günler öncesinden başlayan 5 bin kişilik iftar yemeği için SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar tüm Torbalılara davette bulundu. İftara AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ve AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’da katılacak

AK PARTİ Torbalı İlçe Teşkilatı, iftar programlarına Atatürk Mahallesi ile devam edecek. 7 Haziran Perşembe günü (yarın) AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ile AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın da katılacağı dev iftar miting havasında geçecek. Yaklaşık 5 bin kişinin katılması beklenen iftara mahalle sakinleri başta olmak üzere Torbalı halkını davet eden SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, “Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede iftar programı düzenleyerek hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Ramazan ayı boyunca tüm mahallelerimizde çay sohbetleri, iftar ve sahur programları, ev ziyaretleri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek kapı kapı dolaşıp 24 Haziran seçimlerinde destek istemeye devam edeceğiz” dedi.

“RAMAZAN AYININ BEREKETİNİ AYNI SOFRADA PAYLAŞALIM”

7 HAZİRAN Perşembe günü Atatürk Mahallesi’nde düzenleyecekleri iftar nedeniyle AK Parti adına davette bulunan SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, “Ramazan ayının bolluk ve bereketini aynı sofrada paylaşmak, birlik ve beraberliğimizi artırmak amacıyla düzenleyeceğimiz iftar programımıza mahalle sakinlerimiz başta olmak üzere partili-partisiz tüm vatandaşlarımız davetlidir. Belediyemiz tarafından Atatürk Mahallesi’ne inşa edilen düğün salonumuzun bahçesinde gerçekleşecek olan iftarımıza İl Başkanımız sayın Aydın Şengül ile İzmir Milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya aramızda olacaktır. AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı olarak bir lokma ekmeğimizi, bir tas çorbamızı ilçe halkımızla bölüşmek, paylaşmak istiyoruz. O nedenle başta Atatürk Mahallesi sakinlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızı iftarımıza davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.