AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ve AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın da katıldığı Torbalı Mahallesi mitingi yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Mitinge katılan binlerce vatandaş meydana sığmadı. Mitingin ardından Torbalı Mahallesi’nde bir de SKM açılışı yapıldı

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı tarafından Torbalı Mahallesi’nde gerçekleşen miting yoğun katılımın yaşanması sonucu adeta gövde gösterisine dönüştü. 7’den 70’e miting alanına akın eden partililer ellerindeki Türk ve Ak Parti bayraklarıyla coşku dolu anlar yaşadı. Özellikle AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın sahneye çıkmasıyla coşku katlanırken, Kaya’ya sık sık sevgi dolu tezahüratlar yapıldı. Konuşmasında özellikle Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye göndermelerde bulunan Kaya, 24 Haziran’da sandıklardan AK Parti’nin kazanacağını söyledi. Mitingde ayrıca Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ve AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık da konuşma gerçekleştirdi. Mitingin ardından Torbalı Mahallesi’nde bir de SKM açılışı yapıldı.

“SİZE DEĞER VERMEYENE OY VERMEYİN!”

Mitingde konuşmasına şair Sezai Karakoç’un ‘Ey sevgili’ şiiri ile başlayan AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Biz siyasete başlarken Torbalı’nın evlatları hak ettikleri yerlere gelsinler diye yola çıktık. Bugün Allah’a şükür ülkemizin en stratejik noktalarında Torbalı’nın evlatları görev yapıyor. Son 4 yılda Torbalı’daki nüfus artışının en önemli sebebi kamu ve yerel hizmetlerle Torbalı’nın çekim merkezi haline gelmesidir. İzmir’de hiçbir siyasi parti Torbalı’dan birine seçilecek sırada yer vermedi. Ama AK Parti sizlerin arasından çıkmış bu kardeşinizi 2. sıraya koydu. Size değer vermeyen, Torbalılı bir isme seçilecek sırada yer vermeyen siyasi partilere siz de 24 Haziran’da oy vermeyerek tepkinizi gösterin. CHP’nin başına layık görmedikleri, bu nedenle de kongrede imza bile vermedikleri Muharrem İnce’yi şimdi Cumhurbaşkanı adayı gösterdiler. Milletin aklıyla resmen alay ediyorlar. Sizin partinizin başına layık görmediğiniz bir ismi bu millet ülkenin başına neden getirsin. Sizlerden oy istemeye gelen CHP’li siyasetçilere, ilçe başkanlarına bunu sorun” dedi.

“REKOR SAYIDA PROJEYE İMZA ATTIK”

Yapılan hizmetlerden bahseden Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Göreve gelirken Torbalı halkına bir söz vermiştik, yerel ve genel iktidarı buluşturun ilçemize hizmet gelsin demiştik. 2014 seçimlerinde sizlerin desteği ile göreve geldik. O günden bu yana gerek kamu, gerekse de belediye hizmetlerimizle rekor sayıda projeye imza attık. Biz göreve gelince hem meydan yaptık hem de okul yaptık. Atilla Kaya vekilimizin ilçe başkanlığı döneminde yapılan Adliye Sarayı bu bölgede yer alıyor, yine bizim dönemimizde ilçemize kazandırılan hastanemiz bu bölgede. Çamlık Kafeteryayı görüyorsunuz, meydanımız burada, yürüyüş yollarımız, oyun parklarımız ve son olarak inşasına başladığımız müselles alan ile bu Torbalı Mahallesi’nde bir çekim merkezi oluşturduk. Ama durmak yok yola devam diyoruz. İnşallah yine sizlerin desteği ile 24 Haziran’da Recep Tayyip Erdoğan’ı yine Cumhurbaşkanı seçeceğiz, AK Parti’yi yine iktidara taşıyacağız ve hem Torbalı Mahallesi’ne, hem de diğer mahallelerimize hizmet etmeye, proje üretmeye, eser belediyeciliği yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.