Göztepe Voleybol Okulu Torbalı’da

Göztepe Spor Okulları bünyesinde Torbalı’ya voleybol okulu açıldı. Alanında uzman antrenörler tarafından verilecek eğitimlerde yıldızını parlatanlar voleybol liglerinde müsabakalara çıkacak

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri olan Göztepe Spor Kulübü Torbalı’da voleybol okulu açtı. Açılan voleybol okulunda Türk voleybolu için önemli oyuncular yetiştirilecek. Öğrenci kayıtları devam ederken kayıt olan çok sayıda öğrenciye dün formalar dağıtıldı. 2000-2012 doğumluların kayıt yaptırabildiği voleybol okulunda iyi bir hazırlık dönemi geçirerek yıldızını parlatmayı başaran sporcular kulüp bünyesinde müsabakalara çıkacak.

ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİLER

Torbalı Göztepe Voleybol Okulu’nda Salı ve Perşembe günleri antrenman yapılacak. Antrenmanlar eski adı Endüstri Meslek Lisesi olan Şehit Uzman Çavuş Harun Şenözüar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kapalı spor salonunda yapılacak. Alanında uzman antrenör ve eğitimciler tarafından Torbalılı gençlere voleybol eğitimleri verilecek.

“AHLAKLI, İLKELİ, DÜRÜST, VİZYON SAHİBİ”

Torbalı Göztepe Voleybol Okulu’nun koordinatörlüğünü Alper Boztaş ve Eren Boztaş yapıyor. Başantrenör İlknur Kalay yardımcı antrenörlükleri ise Sevdenur Suhan ve Mertcan Kol yapacak. Göztepe Spor Okulları olarak bir çok spor dalında gençlere ve çocuklara hizmet sunmaktayız ifadelerinde bulunan Alper Boztaş, “Göztepe Voleybol Okulları Torbalı şubesini açmış bulunmaktayız. Gençlerimizi ve çocuklarımızı yeni açılan okulumuza davet ediyorum. Amacımız hep beraber voleybol oynayalım sloganı altında ahlaklı, ilkeli, dürüst, vizyon sahibi sporcular yetiştirmek. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” sözünü ilke edinerek pırıl pırıl gençlerimize spor sevgisini aşılamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.