Çermikliler ‘İYİ’leri ağırladı

Çermikliler ‘İYİ’leri ağırladı

İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar ve beraberindeki kalabalık heyet Torbalı’da gövde gösterisi yaptı. Ulupınar, Torbalı’da sayıları 20 bini aşan Çermikliler derneğini ziyaret ederek destek istedi

İYİ Parti İzmir 1. Bölge 2. sıra milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar Torbalı’ya geldi. Ulupınar Torbalı ziyaretinde oldukça kalabalık karşılandı. İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, ilçe yönetimi ve çok sayıda partilinin desteğini arkasına alan Yıldırım Ulupınar, parti binasında bir süre partililerle sohbet etti. Ulupınar daha sonra sokağa inerek vatandaşlarla selamlaştı. Torbalı halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Yıldırım Ulupınar daha sonra çalışmalarıyla taktir toplayan hemşehri derneklerinden biri olan Torbalı Çermikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

21 BİN HEMŞERİMİZ VAR

Ulupınar’ın Torbalı programına Demokrat Parti Torbalı İlçe Başkanı İbrahim Demir’de katıldı. İYİ Parti İzmir Milletvekili Yıldırım Ulupınar’ı Çermikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Toprak karşıladı. partilileri dernek binasında ağırlayan Recep Toprak burada yaptığı konuşmada derneğin faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Torbalı’da 20 binden fazla Diyarbakır ve Çermik’linin olduğunu kaydeden Toprak, “Hemşerilerimizin sorunlarına çözümler üretmeye çalışıyoruz. Hepimiz doyduğumuz yer olan Torbalı’nın kalkınması için çalışıyoruz. Yıldırım Beyi çok öncelerden beri tanırım. Derneğimize yönelik ziyaretlerinden dolayı şeref duydum. Zorlu siyaset kulvarında Allah yardımcıları olsun. Derneğim adına ziyarete katılan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.