Yazıbaşı’da Muharrem İnce coşkusu

Yazıbaşı’da Muharrem İnce coşkusu

Yazıbaşı’da Muharrem İnce coşkusu yaşandı. Yazıbaşılılar, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için bugün köyü şenlik alanına çevirdi.

Yazıbaşı, Muharrem İnce için kenetlendi. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi destekleyen Yazıbaşılılar bugün köyü şenlik alanına çevirdi. Salı Pazarı alanında, imece usulü yemek düzenleyen Yazıbaşılıların şenliğine yüzlerce kişi katıldı. 600 kişiye yemek ikramında bulunan Yazıbaşı sakinlerini CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, Milletvekili Adayları Ednan Arslan ve Sefer İpekli ile CHP İlçe Başkanı İsmail Uygur yalnız bırakmadı.

ASIL ŞÖLEN 25 HAZİRAN’DA

İmece usulünün güzel bir örneğini gösteren Yazıbaşılılar aynı zamanda barış ve kardeşlik mesajı verdi. Keşkek dövüp, etli nohut kaynatıp konuklara ikram eden bölge sakinleri 25 Haziran’da büyük bir bayram şölenine daha imza atacaklarını söyledi. Muharrem İnce’nin şerefine bir araya geldiklerini ifade eden Yazıbaşılılar, “81 milyonun cumhurbaşkanı adayı için bir şeyler yapmak istedik. Onun şerefine bugün yemek ikramı yaptık. Katılan bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.