“Durmak yok, hizmete devam”

“Durmak yok, hizmete devam”

Yeniden milletvekili seçilme başarısı gösteren Atilla Kaya, hizmetlerin devamlılığına vurgu yaparak Torbalı’ya verdiği sözleri yerine getirmeye devam edeceğini belirtti.

SEÇİMİN sonucunda Torbalı’da Cumhurbaşkanlığı seçiminde Muharrem İnce 45,436 oy alıp birinci olurken Recep Tayyip Erdoğan 42,506 oy ile ikinci oldu. Cumhurbaşkanlığı seçiminde sevinen taraf CHP olurken milletvekilliği seçiminde 36,403 oy alan AK Parti birinci, 35,480 oy alan CHP ikinci parti oldu. İzmir’de Binali Yıldırım’ın hemen altında 2. sıradan milletvekili adayı olarak Torbalılı Atilla Kaya’yı gösteren AK Parti, İzmir 1. bölgede sadece Torbalı’da birinci olmayı başardı. İzmir’de yüzde 28,64 oy alan AK Parti Torbalı’da ise yüzde 33,64’lük oy oranı ile 5 puan fark attı. Seçimden sonra kısa bir değerlendirme yapan Atilla Kaya “24 Haziran sürecinde birlikte çalıştığımız teşkilatımızın her kademesindeki dava ve yol arkadaşlarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza; destek ve dualarını eksik etmeyen hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Rabbim sonuçları hayırlı etsin. Şimdi İzmir ve Türkiye'yi daha da güçlendirme zamanı.” dedi.

“BÜYÜMEYE DEVAM”

Seçimden hemen sonra galibiyeti kutlayan Atilla Kaya ilk olarak CHP’nin vekil adayı Sefer İpekli, tüm parti ilçe başkanları ve oda başkanlarını arayıp ilçede seçimin sükunet ve demokratik bir ortamda geçmesine sundukları katkıya teşekkür etti. Torbalı’daki sonuçlar ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan Atilla Kaya hizmetlerin devamına vurgu yapıp Torbalı’daki herkese teşekkür etti. Kaya şunları söyledi: “Torbalı’da 2,5 yılda kamu yatırımlarında çağ atlattık. Bunun semeresini seçimde almanın gururunu yaşıyorum. ‘Memleketimden bir tek oy dahi almasam Torbalı’ya hizmet edeceğim’ demiştim. Ama hemşerilerimiz bizi güçlü bir destekle TBMM’ye gönderdi. Torbalı’yı büyütmeye, kalkınmasını sürekli hale getirmeye devam edeceğiz. Hemşerilerimiz gereğini yaptı, bizde 5 yıl boyunca durmadan yılmadan çalışacağız. Yarından itibaren verdiğimiz sözleri gerçekleştirmek için bir plan dahilinde çalışacağız”

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.