Torbalı’dan Fenerbahçeye tam destek

Torbalı’dan Fenerbahçeye tam destek

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kombine çağrısına Torbalı sessiz kalmadı. Tam 40 kombine alan Torbalı FEDER şimdi de 19 Temmuz gecesine hazırlanıyor

Aziz Yıldırım’ın 20 yıllık başkanlığına son veren ve genel kurulda tarihi bir fark ile göreve gelen Başkan Ali Koç, her fırsatta Sarı-Lacivertli futbolseverlerden destek beklediklerini dile getirmişti. Forma ve bilet satışlarına dikkat çeken Başkan’ın çağrısına, taraftarlar beklenen karşılığı verdi. Kombinelere akın eden Fenerbahçeliler arasında Torbalılılar da yer alıyor. Torbalı Fenerbahçeliler Derneği de tam 40 kombine bilet alarak bu alanda ilçede bir ilki gerçekleştirdi. Böylelikle her maça organizasyon yapması beklenen Torbalı FEDER bir yandan da 19 Temmuz’da gerçekleştirecekleri dev geceye hazırlanıyor.

TAM BİR 12 NUMARA

19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü için hazırlıklarını sürdüren Refik Erol başkanlığındaki Torbalı FEDER, herkesin gıpta edeceği bir geceye imza atacak. Geçtiğimiz yıl dev bir gece düzenleyerek her kesim tarafından takdir edilen Başkan Erol, “12 numara olarak bize pay biçilen görevi yapıyoruz. Önce kombinelerimizi aldık. Şimdi de günümüz için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu özel gecemizde bizimle olmak isteyenler derneğimizden davetiyeleri temin edebilir” açıklamasında bulundu. 

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.