Geleceğin yıldızları Ayrancılar’da

Geleceğin yıldızları Ayrancılar’da

UEFA lisanslı Muzaffer Er ve Kenan Savaş’ın antrenörlüğünü yaptığı Ayrancılar Gençlik ve Spor kulübü futboldan halk oyunlarına, yedi yaşından yetmiş yaşına kadar herkese spor imkanı sunuyor.

 Ayrancılar GSK, futboldan halk oyunlarına, yedi yaşından yetmiş yaşına kadar herkese spor imkanı sunuyor. Spor okulunda geleceğiz yıldızlarını eğiten Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü, iki efsane antrenör ile çalışıyor. Tek amacı Ayrancılar gençlerini sokaklardan uzaklaştırıp spora yöneltmek olarak kurulan Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü, kurulduğu ilk yıl başarıya ulaşmasının yanı sıra, iki buçuk yıl gibi kısa bir sürede de kurumsallık kazandı. Yedi yaşından yetmiş yaşına kadar herkese spor imkanı sunan Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde futbol takımı, voleybol takımı, basketbol takımı, jimnastik takımı, halk oyunları ekibi gibi takımlar bulunuyor. Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü, spor okullarıyla da başarıya koşuyor. Tecrübeli antrenörlerin eğitim verdiği spor okullarında geleceğin yıldız sporcuları yetişiyor.

İKİ EFSANE İSİMDEN DERS ALIYORLAR

Kurulalı iki buçuk yıl olmasına rağmen önemli işler başaran Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü, en önemli adımını ise altyapıya yönelerek attı. Ayrancılar GSK alt yapısındaki sporculara profesyonel eğitim vererek başarılı sporcular yetiştirecek. Kulübün hedefi, küçük yaştaki sporculara fırsat vererek dünya çapında başarı elde edecek sporcular yetiştirmek. Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü bu doğrultuda UEFA lisanslı tecrübeli teknik adam Muzaffer Er ve efsane antrenör Kenan Savaş’ı kulüp antrenörlüklerine getirdi

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.