Muhtardan serinleten davranış

Muhtardan serinleten davranış

Odasına gelerek bizi havuza getir diyen çocukların talebini kıramayan Türkmenköy Muhtarı Ali Çıvgın, çocukları Aquapolis Yüzme Havuzu’na getirdi. 23 çocuk havuzun tadını doyasıya çıkardı

Türkmenköy Muhtarı Ali Çıvgın, ilçedeki tüm muhtarlara örnek olacak bir davranış sergiledi. Köydeki çocukların talebi üzerine tüm çocukları Aquapolis yüzme havuzuna getiren Muhtar Çıvgın, çocukların doyasıya eğlenmelerini sağladı. Sıcaklardan bunalan çocuklar kendi aralarında toplanarak muhtar Ali Çıvgın’ın makamını bastı. Çocuklar hep bir ağızdan ‘Muhtar amca bizi havuza götür’ deyince, Muhtar Çıvgın’ın peki dedi.

HEM SERİNLEYİP HEM EĞLENDİLER

Torbalı Belediyesi’ni arayarak çocukların talebini ileten Türkmenköy Muhtarı Ali Çıvgın, köydeki tüm çocukların bir günlüğüne havuzdan yararlanmasını sağladı. Türkmenköy’deki ilk ve ortaokul seviyesindeki 23 çocuk, Aquapolis yüzme havuzunda doyasıya eğlendi. Yaptığı bu örnek davranışla çocukların gönlünü adeta fetheden muhtar Çıvgın, “Benim için de çok güzel bir olay oldu. Şehir merkezinin uzağında yer alan mahallemizde sıcaktan bunaldıklarını söyleyen çocukların talebini belediyeye ilettim. Çok olumlu ve anlayışlı karşıladılar. Ailelerin rızasını alarak havuza getirdiğim çocukların mutluluğu beni oldukça mutlu etti” şekinde konuştu.

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.