Matbaa çıraklığından müdürlüğe

Henüz küçük yaşlarda matbaa çırağı olarak atıldığı iş sektöründe başarı basamaklarını tırmanan Bülent Aksoy, Torbalı Ege Gazetesi müdürü oldu. Yılların tecrübeli ismi Aksoy, yıllardır verdiği emeklerin karşılığını aldığı için mutlu olduğunu belirtirken başarısını dürüstlüğüne borçlu olduğunu söyledi

1986 yılında matbaa çırağı olarak atıldığı çalışma hayatında başarı basamaklarını tırmanarak yükselen Bülent Aksoy, Torbalı Ege Gazetesi’nin müdürü oldu. Aksoy, küçük yaşlardan beri iş sektöründe olup dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla Torbalıların sevgisini kazanmayı başardı. İlk olarak 1986 yılında Küçükler Matbaa’da çalışmaya başlayan ve mesleğin inceliklerini öğrenen başarılı isim dinç görüntüsüyle de gençlere adeta taş çıkartıyor. Yıllardır Torbalı Ege Gazetesi’nin matbaasında çeşitli kartvizit, davetiye, broşür, dergi ve gazete basan Bülent Aksoy, bugüne kadar sektöre onlarca isim kazandırdı. Aksoy, uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmalarının karşılığını ise Özçelik Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik’in Torbalı Ege Gazetesi’ni satın almasıyla aldı.

30 YILLIK DENEYİM

Küçük yaşlarda başladığı matbaa sektöründe 30 yılı geride bırakan Bülent Aksoy, Torbalı Ege Gazetesi’ne müdür oldu. Uzun yıllardır bünyesinde yer aldığı gazetenin en eski personeli olan ve zaman zaman yaşanan olumsuz süreçlerde dahi işine sıkıca sarılan Aksoy özverili çalışmalarının karşılığını alırken Aksoy’un hayat hikayesi ise gençlere örnek olacak nitelikte. Gün boyu aktif olan ve günde sadece 5 saat uyuduğunu ifade eden Torbalı Ege Gazetesi Müdürü Bülent Aksoy, enerjimi çalışmama borçluyum diyerek çalışmanın insan vücudu üzerinde çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

İKİLİ İLİŞKİLERİ OLDUKÇA BAŞARILI

Torbalı’da basın ve matbaacılık sektöründe en eski isimlerden biri olan Bülent Aksoy’un halkla ilişkileri de oldukça başarılı. İlçedeki siyasetçi, bürokrat, iş adamı, sivil toplum temsilcileri ve esnaflarla oldukça iyi ikili ilişkileri bulunan gazetemiz müdürü Bülent Aksoy, “Hayatım Torbalı’da geçti. Okumayı, çalışıp para kazanmayı Torbalı’da öğrendim. Torbalı hayatımı geçirmek istediğim şehir. Uzun yıllardır emek verdiğim sektörde beni bu göreve layık gören Özçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik’e teşekkür ediyorum. Torbalı halkının en güzel haberleri doğru bir şekilde okumaları için ekibimizle birlikte çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.