Transfer geliri Torbalı’da harcanacak

Transfer geliri Torbalı’da harcanacak

Torbalı’da bulunan tesislerde yetişen Berke Özer ve Barış Alıcı’yı Fenerbahçe’ye transfer eden Altınorddu, elde edeceği geliri Torbalı tesislerine yatıracak. Altyapıya oldukça önem veren kulüp Torbalı tesislerini genişletecek

SEYİT Mehmet Özkan önderliğinde altyapı hamlesine başlayan Torbalı'nın futbol devi Altınordu, bünyesinden çıkardığı oyuncuları Türk futboluna sunmaya devam ediyor. Son olarak Barış Alıcı ve Berke Özer'i Fenerbahçe'ye veren İzmir ekibi, kasasına hatırı sayılır bir rakam koymayı başardı. 'İyi birey, iyi vatandaş ve iyi futbolcu' vizyonuyla yıllar önce başladığı altyapı harekatıyla önemli işlere imza atan Altınordu, son olarak genç kaleci Berke Özer ile genç sağ kanat oyuncusu Barış Alıcı'yı Fenerbahçe'ye göndererek farkını bir kez daha gözler önüne serdi.

TORBALI'YA YENİ SPOR ALANLARI

HENÜZ iki kulüpten de resmi bir açıklama gelmemesi rağmen İzmir ekibinin iki oyuncudan toplam 4 milyon Euro'yu kasasına koyacağı ve sonraki satıştan da pay alacağı iddia edildi. Fenerbahçe'den gelecek olan bonservis parasıyla Torbalı Metin Oktay Tesisleri'ne yeni spor alanları ve ilave tesisler yapılması bekleniyor.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.