Yangın uykuda yakaladı!

Yangın uykuda yakaladı!

Ayrancılar’da yangın, Bozdağ ailesini uykuda yakaladı. Derin uykudan yangına rağmen uyanamayan aile üyelerini komşular kurtardı

Ayrancılar’da yangın Bozdağ ailesini uykuda yakaladı. Gece saat 02.45 sularında buzdolabının elektrik aksamından çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Ayrancılar Mahallesi, 99 sokak Zelal Apartmanı’nda gerçekleşen yangının boyutu büyük oldu. 2 çocukları ile uyuyan Bozdağ Ailesi’ni komşuları yangından kurtardı. Yangının çatlattığı camların sesini ve dumanı fark eden komşular derin uykudaki aileyi uyandırmaya çalıştı. Elektriklerin kesilmesi nedeniyle zile basamayan komşular kapıyı kırıp o an evde olan anne ve iki çocuğu dışarı çıkardı.

BÜYÜK ŞOK YAŞADILAR

Yangın kısa sürede tüm evi sararken mesafesi nedeniyle olay yerine geç gelebilen itfaiye, yangını söndürmeyi başardı. Tüm binada izler bırakan yangın çıktığı evin eşyalarını küle çevirdi. Evde on binlerce liralık maddi zarar oluşurken, Bozdağ ailesi şimdi bu zararı nasıl karşılayacağını kara kara düşünüyor. Komşularının dikkati sonucu hayatta kalan aile üyeleri büyük şok yaşarken, jandarma ve itfaiye ekipleri olayla ilgili incelemeleri sürdürüyor. Öte yandan yangından hemen sonra çekilen fotoğraflar yangının boyutunu gözler önüne seriyor.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.