Meclis, teröre karşı omuz omuza

Meclis, teröre karşı omuz omuza

Torbalı Belediyesi Ağustos ayı olağan belediye meclis toplantısı gerçekleşti. Belediye meclisinde teröre karşı ortak birlik ve beraberlik mesajları verildi

Torbalı Belediyesi aylık olağan belediye meclis toplantısı gerçekleşti. Belediye meclis salonunda gerçekleşen toplantıda teröre karşı ortak mesaj verildi. Başkan Görmez yaptığı konuşmada, “Hain terör gerçek yüzünü bir kez daha gösterdi. Hakkari’de eşini ziyaret etmeye giden Nurcan Karakaya ile 11 aylık bebeği Mustafa Bedirhan Karakaya’yı şehit ettiler. Hiçbir hain saldırı amacına ulaşamayacaktır. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik bu saldırılar misliyle karşılık bulacaktır. Bu vesile ile belediye meclisimiz adına Hakkari’de şehit edilen Nurcan Karakaya ve 11 aylık Mustafa bebek ile beraber tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, bebek katili hain teröristleri lanetliyorum” dedi.

TORBALI ALTGEÇİTLERLE BİRLEŞECEK

Torbalı Belediyesi Ağustos ayı olağan belediye meclis toplantısında daha önce yapılacağı açıklanan 5 adet altgeçit için de son karar alındı. Alınan karara göre Ertuğrul Mahallesi ile Muratbey Mahallesi’ni birbirine bağlamak amacıyla Haluk Alpsu Bulvarı ile Mithatpaşa Caddesi arasına, Ertuğrul Mahallesi ile Alpkent Mahallesi’ni birbirine bağlamak amacıyla 3001 ve 1045 Sokakları arasına, Alpkent Mahallesi ile Cumhuriyet Mahallesi’ni birbirine bağlamak amacıyla Sevgi Yolu ile Mustafa Korkmaz Caddesi arasına, Torbalı Mahallesi’nde 5076 ve 5078 Sokakları arasına, Muratbey Mahallesi ile Tepeköy Mahallesi’ni birbirine bağlamak amacıyla da Fen İşleri Müdürlüğü binası önüne birer altgeçit inşa edilecek. Belediye meclisinde alınan kararlar yine oy birliği ile kabul edildi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.