Hızla yükseliyor!

Hızla yükseliyor!

Torbalı’da 250 yataklı devlet hastanesinden sonra 25 üniteli yeni diş hastanesi, vatandaşı memnun etti. Büyük bir hızla yükselen merkez görenleri hayrete düşürüyor

Torbalı’da yapımına başlanılan ve hızlı bir şekilde ilerleyen yeni Torbalı Diş Hastanesi, yüzleri güldürüyor. Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın girişimleri sonucu Torbalı’ya kazadırılan diş hastanesi, özellikle ulaşım problemi ve hastaların vakit kaybetmesinin önüne geçmesi hedefleniyor. Yapımı büyük bir hızla devam eden diş hastanesinin Şubat ayı içerisinde tamamlanarak Torbalılı vatandaşlar tarafından kullanılması bekleniyor.

KAYA’DAN HİZMET YAĞMURU

Geçtiğimiz yıl açılan Torbalı Devlet Hastanesi’nin ardından yeni bir hizmet için kolları sıvayan milletvekili Atilla Kaya, Torbalı’ya yeni bir diş hastanesi için girişimlerini tamamladı. Tamamlanan girişimler sonucu yapımına başlanılan 25 üniteli Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin inşaatı yükseliyor. Yapım hızı ile görenleri hayretler içerisinde bırakan merkez 6 bin 187 metrekarelik alana kuruluyor. 15 milyon liraya mal olacak merkezde günlük 1000 hasta kabul edebilecek.

VATANDAŞ UMUTLU

Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya’nın Torbalı’ya kazandırdığı ve yapımı devam eden projeler Torbalılıları memnun etmiş durumda. Kaya’nın Torbalı için 250 yataklı devlet hastanesi ve 25 üniteli yeni bir diş hastanesi girişimleri sonuç verdi. Yapımı tamamlanan ve geçtiğimiz yıl hizmete sunulan devlet hastanesi haricinde yapımı hızla devam eden 25 üniteli diş hastanesi vatandaşı umutlandırdı. Eğitim için de yaptığı çalışmalar ile ilçeye bir çok yeni okul kazandıran Kaya’nın, Torbalı için hizmetlerine aynı hızla devam etmesi bekleniyor.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.