Çaybaşı’da yüzler gülüyor

Çaybaşı’da yüzler gülüyor

Bu sezon Süper Amatör Lig’de iddialı bir kadro ile şampiyonluk yarışının içinde olmayı hedefleyen Çaybaşıspor’da yüzler gülüyor. Takım içi arkadaşlığın önemini vurgulayan kurmaylar takımın gidişatından memnun

Süper Amatör Lig’de yaptığı transferler ile iddialı bir kadro kuran Çaybaşıspor’da antrenmanlar sürüyor. Sezon hazırlıklarını Torbalı 7 Eylül Stadyumu’nda gerçekleştiren ekipte keyifler yerinde. Teknik Direktör Ali Yılmaz yönetiminde hazırlıklarını sürdüren ekip, Kurban Bayramı sonunda belli olacak statü değişikliği ve rakiplerini bekliyor. Süper Amatör Lig’de bu büyük iddiaya sahip bir kadro ile mücadele edecek olan ekip, yoğun antrenman programı ile de ligi ne kadar ciddiye aldığını belli ediyor.

KALİTELİ BİR KADRO

Kadrosuna kattığı önemli isimlerin yanı sıra Mali Milli Takımı oyuncusu Hamidu ve Fransız asıllı gurbetçi oyuncu İsak’ı kadrosuna katan Çaybaşıspor, hazırlıklarına tüm hızı ile devam ediyor. İddialı bir kadro ile lige giriş yapacak olan Çaybaşıspor Teknik Direktörü Ali Yılmaz, “İnanıyorum ki şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olacağız. Takım olarak güzel bir arkadaşlık ortamı var. Oyucularım ile gayet olumlu anlaşıyoruz. Kendi istediklerimi onlara yansıtarak başarıya giden kapıyı aralamak istiyoruz. Kaliteli bir ekibiz ve bu ligde ses getirecek oyuncularımız var. İnşallah yolun sonunda gülen taraf biz oluruz” dedi.

UYUM SORUNU ORTADAN KALKIYOR

Çaybaşıspor’da yeni oyuncuların birbirlerine alışması için yapılan kaynaştırma çalışmaları ve sosyal etkinlikle sonuç vermeye başladı. Kulüp yönetiminin yeni oyuncular için düzenlediği etkinliklerde kaynaşarak adaptasyon sorununu bir nebze çözen oyuncular, antrenman programları ile de bu sorunu tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyorlar. Takımdaki arkadaşlık ortamının önemini vurgulayan kulüp başkanı Sedat Çetin, “            Güzel bir hava yakaladık. Oyuncularımız sanki yıllardır birlikte oynuyorlar gibi şakalaşıp eğleniyorlar. İnşallah lig başlayana kadar uyum sorununu da önleyerek sezona iyi bir giriş yapmak istiyoruz” şeklinde konuştu. 

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.