Gelişen hastanenin başarılı ekibi

Gelişen hastanenin başarılı ekibi

Torbalı Devlet Hastanesi, yaptığı çalışmalar ve yeniliklerle birlikte hastalara daha iyi hizmet vermeye devam ediyor

Torbalı Devlet Hastanesi, yaptığı çalışmalar ve yeniliklerle birlikte hastalara daha iyi hizmet vermeye devam ediyor. Hastalar ise hastanede verilen sağlık hizmetinin çok iyi olduğunu ve memnun olduklarını sürekli dile getiriyor. Torbalı Devlet Hastanesi’nin verdiği sağlık hizmeti her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Yapılan yenilikler ve genişletilen sağlık hizmeti sayesinde birçok hasta daha iyi imkanlar ile Torbalı Devlet Hastanesi’nde tedavi oluyor. Torbalılı vatandaşlar verilen sağlık hizmetinin son derece iyi olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte hastane hakkında görüşleri alınan hastaların hepsi, Torbalı Devlet Hastanesi’nden memnun olduklarını ve sürekli kendini yenileyen ve tıbbi cihazların sürekli yenilendiği ve son teknoloji cihazların bulunduğu ifade edildi.

Hastane’nin Gizli Kahramanları

Günden güne gelişen Torbalı Devlet Hastanesi,  gizli kahramanlarından olan Başhekim Op. Dr. Şenol Topçu ve  Başhekim Yardımcısı Genel Cerrah Şeref Dokçu ve ekibi uyumlu bir şekilde çalışarak halkın ve hastaların takdirini sürekli kazanmaya devam ediyor. Ayrıca Özçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik’te, iadeyi ziyaret düzenleyerek Başhekim Op. Dr Şeref Topçu ve Başhekim Yardımcısı Genel Cerrah Şeref Dokçu’ya göstermiş oldukları başarı ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Memnun Olmayan Yok

Torbalı Devlet Hastanesi  yeni ve modern şekilde geliştirilmesi, personelin güler yüzü, hastalarına konfor  sağlaması ve kullanılan cihazların sağlık bakımından son derece sıhhî olması çevre illerden hastaların gelmesine sebep oluyor. Torbalı Devlet Hastanesi’nde 2018 yılına ait dikkat çeken istatistik ise hastalar tarafından gelen şikayetlerin minimum seviye düştüğü, diğer dosyalarda ise hastaların haksız yere şikayette bulunduğu ve görevli kusuru olmadığı sonuçları ortaya çıktı.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.