FUTBOL SAHASI İSTİYOR

 FUTBOL SAHASI İSTİYOR

Torbalı Çaybaşı’nda oturan çocuklar futbol oynamak istiyor ve ellerdin futbol oynamak için saha yok. Futbol oynamak isteyen çocuklar tarlalarda ve daha önce stadyum olarak yapılan ve daha sonra yıkılıp terk edilen ve orada hayvanların otladığı alan olarak kullanılan yerlerde idmanlarını yapıp maçlarını oynuyorlar

Torbalı  Çaybaşı’da oturan çocuklar futbol oynamak istiyor ve ellerdin futbol oynamak için saha yok. Futbol oynamak isteyen çocuklar tarlalarda ve daha önce stadyum olarak yapılan ve daha sonra yıkılıp terk edilen ve orada hayvanların otladığı alan olarak kullanılan yerlerde idmanlarını yapıp maçlarını oynuyorlar. Çaybaşı’nda oturan mahallenin gençlerinin dertleri ve sıkıntıları hep aynı. Hepsi de idman yapacak ve maç yapacak sahalarının olmadığından idmanlarını tarlalarda ve daha önce stadyum olarak yapılan ve daha sonra yıkılıp terk edilen ve orada hayvanların otladığı alan olarak kullanılan yerlerde yapıp maçları da orda oynuyorlar. Oralarda idman yapıp maç oynayan çocukların sakatlanma olasılığı bir hayli yüksek. Çaybaşı’nda oturan vatandaşlar futbol oynamak için bir saha yapılmasını istiyorlar ve artık bu çilenin sıkıntının bitmesini istiyorlar.

 

TARLADA MAÇ YAPIYORLAR

 

Çaybaşı’da oturan mahalle sakinlerinin dertleri ve sıkıntıları hep aynı. Hepsi de idman yapacak ve maç yapacak sahalarının olmadığından idmanlarını tarlalarda ve daha önce stadyum olarak yapılan ve daha sonra yıkılıp terk edilen ve orada hayvanların otladığı alan olarak kullanılan yerlerde yapıp maçları da orada oynuyorlar. Oralarda idman yapıp maç oynayan çocukların sakatlanma olasılığı bir hayli yüksek. Çaybaşı’nda oturan vatandaşlar futbol oynamak için bir saha yapılmasını istiyorlar ve artık bu çilenin sıkıntının bitmesini istiyorlar. Çaybaşı gençleri’’Gençler olarak maç ve idman yapacak yer bulamıyoruz. Biz gençler olarak futbol sahası olmadığını ve idmanlarını ve maçlarını tarlalarda ve daha önce stadyum olarak yapılan ve daha sonra yıkılıp terk edilen ve orada hayvanların otladığı alan olarak kullanılan yerlerde oynuyoruz. Artık bizde Ayrancılara futbol sahası istiyoruz’’ diyerek sözlerini noktaladı.                                                                  

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.