TORBALI DEVLET HASTANESİ’NDE KADRO GENİŞLİYOR

TORBALI DEVLET HASTANESİ’NDE KADRO GENİŞLİYOR

Gelişip büyüyen Torbalı Devlet Hastanesi’ne hekim ve hemşire takviyeleri yapıldı.

Torbalı Devlet Hastanesi giderek kadrosunu genişletiyor. Kabuğunu kırmaya devam eden hastaneye şimdi de 15 yeni Hemşire, 1 Psikiyatri Uzmanı, 1 Beyin Cerrahisi Uzmanı,1 Anestezi Uzmanı,1 Ortopedi Uzmanı,1Üroloji Uzmanı ve 1 Kardiyoloji Uzmanı ile kadrosunu güçlendirdi. Üst Üste hekim sayısını arttıran Torbalı Devlet Hastanesi, donanımlı cihazlarıyla, vatandaşlara en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

“Hekim sayısını arttıran hastanemiz, bize çok iyi hizmet sunmaya başladı”

Eski binasında sorunlarla sürekli gündeme gelen Torbalı Devlet Hastanesi, yeni binasına geçtikten sonra hizmet, cihaz ve hekim kalitesini arttırdı. Vatandaşlar, “Eski hastane ile yeni hastanemiz arasında çok büyük fark var. Sıra almak bile eskiden çok zordu. Özellikle Suriyeli vatandaşlardan dolayı hizmet almamız zor oluyordu. Hekim sayısını arttıran hastanemiz, bize çok iyi hizmet sunmaya başladı. Artık İzmir’de bulunan hastanelere gitmiyoruz. Çünkü  Torbalı Devlet Hastanesi çok yönlü. Geçtiğimiz günlerde son olarak, böbrek hastalıklarını inceleyen Nefroloji Polikliniği açılacağı duyurulmuştu. Olağan üstü gelişmeler, biz Torbalılı vatandaşları gerçekten sevindiriyor” şeklinde konuştular.

“İzmir İl Sağlık Müdürlüğümüz, Sağlık Bakanlığımız ve vekilimiz Mahmut Atilla Kaya hastaneyi yakından takip ediyor”

Hastanenin başarılı Başhekimi Şenol Topçu, “İzmir İl Sağlık Müdürlüğümüzün ve Sağlık Bakanlığımızın, hastanemiz için talepte bulunduğumuz ihtiyaçlara anında cevap vermesi ve vekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın hastanemizin bu ihtiyaçlarını yakından takip etmesi ile zamanla her açıdan daha modern daha kaliteli, sağlıklı hizmet sunan bir hastane haline dönüşüyoruz. Hastanemizde hekim sayılarını her geçen gün arttırmaya çalışıyoruz. Öte yandan kadroya dahil olan hekimler dışında, geçici olarak 1 Dahiliye Uzmanı,  1 Ortopedi Uzmanı ve 1 Çocuk Hastalıkları Uzmanı geldi. Daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Doktorlardan tutun, temizlik işçisine kadar herkes var gücüyle çalışıyor. Beyin Cerrah sayımızda 2’ye çıktı. Artık ameliyatlar daha da güvenli olacak. Torbalılı vatandaşlar güven ve hizmetten hiç şüphe duymasın” şeklinde konuştu. Necla ARPACI

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.