Amede Alpagut

Amede Alpagut

APOLETLERİN HAKKINI VEREN MÜDÜR

Yıllardır gazetecilik mesleğinde ağırlıklı olarak asayiş birimlerini takip ettim. Birçok olaya tanık oldum.Cinayet, hırsızlık, cinsel istismar olayı, kavga, ve uyuşturucu gibi birçok konuda haber yaptım. Bu yıl kadar Torbalı’da yapılmayan uyuşturucu operasyonuna rastlamadım. Bu yıl muhteşem şekilde uyuşturucuya savaş açılmış durumda. Kimseye g&..

TORBALI’NIN PARASI TORBALI’DA KALMIYOR!

Artık Torbalı’nın parası Torbalı’da kalmayacak. Hatırlarsanız zamanında Torbalı Belediyesi, Ticaret Odası ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası ortak bir projede buluşup “Torbalı’nın parası Torbalı’da kalsın”  demişti. Ne yazık ki artık o para Torbalı’da kalmıyor. Bende olsam bende bırakmam. Kimse darılmasın gücenmesin. Torbalı, İzmir’e göre çok pahalılaştı. İnananın ki abartmıyorum. Geçen hafta yazdım. Berberde tıraş olmak bile zorlaştı. İz..

EL İNSAF!

Yazmayayım dedim ama kendimi tutamadım. Artık bu konuya değinmek istiyorum. Torbalı’nın parası Torbalı’da kalsın diye afişler asıldı. Esnaflarımız kazansın diye birlik olundu. Çok güzel hareketler oldu. Erkek kısmını ilgilendiren bir konu var. Değineceğim konu belki berber esnafları kızdıracak. Berberde tıraş olmak artık zorlaştığını düşünüyorum. Yeni fiyat listesini öğrendiğimden bu yana canımı sıkıyor. Saç, sakal ve yıkama..

Siyasetçiler belediyenin 4 yılını değerlendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muhammet Oral, 4 yılını tamamlayan Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i değerlendirdi. Yapılan değerlendirmede Görmez’in 4 yılı boşa harcadığını ifade etti. 4 YIL BOŞA HARCANDI Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Muhammet Oral, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’in 4 yılık görev süresini anlattı. G&o..